אודות נשמה בעמ

למה בוחרים בנו?

ניסיוןהניסיון — ותק מעל 20 שנה בתחום, תקציב פרויקטים כולל מוערך במיליארד ש"ח, משרדנו מוסמך ISO 9001:2015 ומקפיד על יישום תהליך עבודה מסודר ומובנה.

צוותהצוות — לקוחותינו מקבלים שירות מעילית אנשי המקצוע בתחום ונהנים מניסיונם רב השנים (55 שנות ניסיון), מהידע הנרחב וממוסר העבודה הגבוה שלהם.
זמניםהזמנים — אנו יודעים להתגמש כשצריך. במידת הצורך, נשלח צוות עבודה מהיום למחר במטרה לקצר משמעותית את זמני העבודה.
דייקנותהדייקנות — תשומת לב לפרטים הקטנים ביותר ,איתור טעויות בכל חישוב ושרטוט והגשת הצעות ייעול לשיפור ושדרוג הפרויקט שלכם.
תוצאותהתוצאות — אנו מומחים במציאת פתרונות יצירתיים, המאפשרים לחסוך בעלויות, לשמור על תקציב אופטימלי, למנוע הוצאות מיותרות ולקצר לוחות זמנים.
divider-top-shadow

פרויקטים בהם ניתן שירות ללקוחותינו:

לחברת נשמה בע”מ ניסיון רב-שנים בליווי הנדסי של פרויקטים מגוונים באזור ירושלים ובאזורים אחרים בארץ. קרא עוד על הפרויקטים הבולטים ביותר מתוך מאות פרויקטים שליווינו »
אנו ערוכים לספק את שירותינו גם לפרויקטים באזור תל אביב, גוש דן, השרון והשפלה.

divider-top-shadow-bottom

'נשמה' – עובדים עם הראש, מדברים במספרים

אודות נשמה הנדסה בע”מ

בתחום ההנדסה אין מקום לטעויות. במקצוע שלנו – הדיוק הוא ערך עליון. קבלנים ואנשי מקצוע נכבדים: אם אתם מחפשים חברה קפדנית, מדויקת, מקצועית ואמינה — 'נשמה' הוקמה בשבילכם.

באמצעות צוות מומחים ותיק ומקצועי, נלווה אתכם מתחילת הדרך ועד סופה (או בחלקים ממנה). נקדיש את כלל משאבינו למצוא כל טעות אשר עשויה להיות בפרויקט, תוך הקפדה על תשומת לב לכל פרט וסטייה קלה, כולל חישוב הכמויות וסימון מדידות ככל שיידרש. ננהל עבורכם את החשבונות החלקיים מדי חודש, חשבון סופי בסיום הפרויקט, ואת חישובי הכמויות לפי הדרישות של רשויות הפיקוח הציבוריות והפרטיות.

גמישות החברה מאפשרת התאמה אישית לפרויקטים שונים ועבודות שונות. במקרים של לחץ וחוסר זמן, במידת הצורך, נשלח צוותי עבודה מהיום למחר ונצמצם את טווחי הזמנים של הפרויקט באופן משמעותי — עד רבע מהזמן המקורי. שיטת העבודה שלנו מבוססת על אחוזים, והיא עבורכם ולטובתכם. התשלום אותו אנו מבקשים, יהיה אחוז מהחשבון המאושר של הפרויקט שלכם. אי לכך, צמצום ההוצאות ואף הגדלת הרווחים שלכם זה האינטרס שלנו!

בשנת 2018 חברת נשמה שרותי ניהול והנדסה בע"מ הוסמכה לתקן ISO 9001:2015. צרו קשר עכשיו, וגלו כיצד ניתן לייעל את הפרויקט שלכם ולשפר אותו!